Zima

Zima

SKI Centrum Telgárt

Lyžiarsky areál, ktorý je vzdialený 100m od Apartmánového domu, je vhodný pre široký okruh lyžiarov a vyznávačov zimných športov. Areál ponúka 5 zjazdoviek, z ktorých si vyberú všetky kategórie lyžiarov od začiatočníkov až po náročných lyžiarov. Okolie Telgártu je taktiež ideálne pre fanúšikov bežeckého lyžovania alebo freeridu.

V stredisku sú dve hlavné lokality:

  • Tresník – 1300 m.n.m. s tromi zjazdovkami 1500m , 1700m a 1700m s prevýšením 390 m
  • Stodolisko – dve zjazdovky dĺžky 500m a 700m

V lyžiarskom stredisku sa nachádza ski servis a požičovňa lyžiarskych potrieb a škola lyžovania.

Viac informácií o lyžiarskom stredisku nájdete na www.skitelgart.sk.

Požičovňa snežných skútrov

Ponúkame skvelý aktívny oddych spojený s relaxom a zábavou. Príďte si vychutnať relaxačnú a adrenalínovú jazdu zimnou prírodou na bezpečných a upravených trasách  v peknom prírodnom prostredí.

Skialpinizmus

Kráľova hoľa je tiež jedným z vyhradených skialpinistických areálov a miestom konania vybraných skialpinistických pretekov. Pre podrobnejšie informácie odporúčame fanúšikom tohto športu špecializované stránky (napr. www.skialp4u.sk, www.hiking.sk).

SKI MLYNKY

Lyžiarske stredisko SKI MLYNKY v Slovenskom raji pozostáva z troch stredísk – Biele Vody, Dedinky a Gugeľ. Celkovo ponúka 9 zjazdových tratí, 7 vlekov a 35 km bežeckých tratí. Možnosťzapožičania lyžiarskej výstroje, skiservis a lyžiarska škola.

Lyžiarske stredisko Polomka

Lyžiarske stredisko Polomka Bučnik sa nachádza na severných svahoch Slovenského Rudohoria.  Bezplatné parkovisko je k dispozícii priamo pri nástupe na vleky. 3 zjazdové trate (jedna ľahká a dve stredne ťažkej obtiažností)  sú technicky zasnežované a pravidelne upravované. Dĺžka tratí je 1580 m a 600 m. Možnosť zapožičania lyžiarskej výstroje, skiservis a lyžiarska škola.

MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ?

+421 917 519 923

Objednávka rezervácie

Napíšte nám Vaše kontaktné údaje a my sa Vám ozveme.


loader  

loader  
loader  
loader  
loader  
loader